
Постільна білизна ⁇ Постільна білізна ⁇ Комплект постільної білизни ( простирадла на гумці) Розмір — Полуторний
1 380 ₴
Показати оптові ціни- Немає в наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 1687
- +380 (93) 003-09-91Менеджер
Однією з найпопулярніших тканин для спальних комплектів є поплин.
Це тканина , яка виходить унаслідок поперемінного перетину тонких вертикальних ниток (утік) і товстих поздовжніх ниток (основа) один з одним. Спосіб виробництва полягає в тому, що тонкіші нитки ніби обволікають щільні волокна. У результаті постільну білизну залишається дуже міцним усередині, але м'яким і приємним до тіла зовні.
Французьке середньовічне місто Авіньйон вважається батьківщиною цієї тканини. Одяг із неї почали виробляти ще в 14 столітті. Папа Римський віддавав перевагу цьому матеріалу для пошиття одягу для себе та свого оточення. Власне й назва «поплін» походить від італійського «paplino», тобто «папський».
Полотно, що підкорило Європу, а за нею і весь світ, сьогодні найпопулярніший матеріал для постільної білизни, хоча застосовується і для багато чого іншого. Поплін має видатні характеристики: Щільність (115 ± 7 г/м2), але м'який, гладкий і приємний на тіло — унікальне плетіння дає гарну щільність, але не робить тканину грубою.
Переваги попліну:
Зносостійкий — завдяки щільній основі витримує багаторазові прання й розрахований на інтенсивне застосування зі збереженням початкових даних.
Німецький — рельєфне волокно, у поєднанні з поперечним плетінням дає змогу матеріалу тримати форму.
Гігроскопічність — відмітною особливістю є гарне пропускання вологи та повітря. Актуально для одягу більшою мірою. Завдяки повітропроникному ефекту у виробах завжди комфортно та приємно перебувати.
Невибагливий — під час прання не линяє, не вимагає спеціальних мийних засобів, не потребує прасування.
Доступний — з огляду на кількість він слугуватиме, залишаючись ніжним і гарним, його ціна цілком прийнятна.
Поплін — універсальна тканина, що завоювала заслужену прихильність споживачів. Купуючи вироби з попліну, ви надовго подаруєте собі задоволення.
Більш розширений різновид постільної білизни Ви можете подивитися, натиснувши на цей рядок
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Туреччина |
| Тип комплекту | Полуторний |
| Тип тканини | Поплін |
| Щільність | 115 г/м2 |
| Підковдра | 1 (шт) |
| Простирадло | 1 (шт) |
| Наволочка | 2 (шт) |
| Подарункова упаковка | Так |
| Тематика декору, малюнка | Серця |
| Особливість наволочок | Одного розміру |
| Виробник | Mency |
| Колір | Лавандовий |
| Додаткові характеристики | |
| Простирадло на резинці | Так |
| Кишені підковдри | На блискавці |
| Кишені наволочки | На блискавці |
| Розміри простирадла | |
| Ширина простирадла | 150 см |
| Довжина простирадла | 220 см |
| Розміри підковдри | |
| Ширина підковдри | 150 см |
| Довжина підковдри | 220 см |
| Розміри наволочки | |
| Ширина наволочки | 70 см |
| Довжина наволочки | 70 см |
| Ширина другої наволочки | 70 см |
| Довжина другої наволочки | 70 см |
| Склад тканини | |
| Бавовна | 85 % |
| Тенсел | 15 % |
- Ціна: 1 380 ₴

