
Простирадло трикотажне на гумці 180х200х25 см.
623 ₴
530 ₴
Показати оптові ціни- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: 1747
- +380 (93) 003-09-91Менеджер
Трикотажна простирадло на гумці 180х200+25 см. Туреччина.
Практичне трикотажне простирадло на гумці, яке виготовлене з однотонної бавовняної тканини. Простирадло щільно облягає матрац завдяки гумці, вшитій периметром, ідеально фіксується на матраці, не створюючи складок, і позбавляє вас потреби нескінченно перетирати ском'яну постільну білизну, у такий спосіб спрощує вам життя.
Фарба стійка — простирадло не полиняє.
Перевага трикотажної простирадла на гумці:
* Практичність ( використовувати такі текстильні вироби можна в безліч разів)
* Довговічність завдяки високій якості матеріалу
* Висока зносостійкість
* Гіпоалергенність завдяки натуральності волокон
* Прекрасна теплопровідність (зима зігріває, а влітку дає змогу дихати)
* Чудова поглинання та утримання вологи всередині
* Простота в догляді
* Екологічність тканини, завдяки використанню натуральних барвників
* Такі надзвичайно приємні для тіла вироби подарують комфорт і затишок будь-якому типу приміщення

Деталі:
* Ширина спального місця 180*200+25 см.бортик периметром
Як доглядати за трикотажними простирадлами:
* Можна використовувати ручне та машинне прання з температурою води не більш ніж 40 градусів. У разі великих забруднень можна попередньо замочувати вироби.
* Деякі господині рекомендують прати махрові вироби за допомогою рідких засобів для прання (наприклад, гелю для прання кольорової білизни або засобів із силіконами в складі) і використовувати якісний ополіскувач.
* Сушити краще на свіжому повітрі. А ось прасувати їх не можна, щоб не зіпсувати махрову структуру.
* Зберігання можливе в традиційному варіанті разом із постільною білизною.
Внимание! Колір і відтінок може відрізнятися залежно від параметрів монітора (яскравість, контраст, насиченість), а також освітлення.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Kayra |
| Країна виробник | Туреччина |
| Тип тканини | Трикотаж |
| Щільність | 150 г/м2 |
| Колір | Блакитний |
| Кількість в наборі | 1 шт. |
| Подарункова упаковка | Так |
| Розмір | Двоспальний |
| Тип простирадла | На гумці |
| Ширина простирадла | 180 см |
| Довжина простирадла | 200 см |
| Склад тканини | |
| Бавовна | 50 % |
| Поліестер | 50 % |
| Розміри простирадла | |
| На товщину матраца до | 25 см |
- Ціна: 530 ₴



