
Стьобане велюрове покривало Полуторний розмір Колір Коричневий
Ціну уточнюйте
Мінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
- Немає в наявності
- Код: 3260
- +380 (93) 003-09-91Менеджер
Велюрове покривало
Розмір покривала 160х220см
Матеріал: Велюр
Колір: шоколад
Упаковка: в сумці
Велюровое покривало м'яке, приємне на дотик!
Добре переться, швидко сохне.
Прати рекомендується при температурі не більше 30 °.
Верхня частина покривала зшита з велюру, низ з бавовни, всередині - тонкий шар наповнювача.
Покривало з наволочками приємні на дотик і невибагливі в догляді.
Стьобаний комплект додасть охайний і доглянутий вигляд Вашого ліжка.
Колір довговічний і не вигорає на сонці.
Покривало може добре виглядати не тільки на ліжку або улюбленому дивані, а й на Вашому кріслі.
Плед тонкий, легкий і дуже зручний у використанні.
Лицьова сторона покривала має вишуканий шовковим блиском і гладкістю. Щільно прошивається наскрізь стібками, створюючи опуклий візерунок стьобаного покривала.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Colorful Home |
| Тип за складом | Змішаний |
| Матеріал | Велюр |
| Розмір | Полуторний |
| Колір | Коричневий |
| Тематика декору, малюнка | Геометричні візерунки |
| Ширина | 160 см |
| Довжина | 220 см |
| Щільність | 350 г/м2 |
| Вага | 1500 г |
| Бахрома | Немає |
| Подарункова упаковка | Так |
| Машинне прання | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип | Покривало |
| Ширина покривала | 160 см |
| Довжина покривала | 220 см |
| Тип тканини | Велюр |
- Ціна: Ціну уточнюйте










